עשה לך רב וקנה לך חבריממה אחרי פגישת נתניהו עם רבני הימין המתנחלי, הממשלה אישרה היום העברה מיידית של 40 מיליון ש"ח להתנחלויות ביהודה ושומרון. בפגישה אתמול ביקשו מנתניהו הרבנים, ביניהם חיים דרוקמן, יואל בן-נון, דוד סתיו ואלי סדן בניה נוספת בהתנחלויות והתנגדות לשירות נשים בצה"ל – בתמורה להתגייסות להגן על ביבי מול החקירות והחשדות הכבדים בשחיתות. אותם רבנים, העומדים בראש המוסדות היוקרתיים ביותר בציונות הדתית – ישיבות, מכינות קדם-צבאיות וארגון צהר – מתייצבים בלי לחשוב פעמיים מאחורי נתניהו, הנחשד בשוחד במאות אלפי שקלים, ומטהרים את השרץ בק"ן טעמים. 

אחרי שכבר יצאו מהפגישה הצהרות כמו "מי שנלחם נגד שחיתות כביכול זה עצמו שחיתות" ו"יהודי כמוך היה יכול להרוויח באזרחות פי עשרה, פי מאה. להגיד שיש בעיה שקיבלת סיגריה... זה פשוט סקנדל שאין כדוגמתו", החנופה של רבני הימין החלה לשאת פירות: היום שרי ממשלת נתניהו דאגו לאשר טלפונית מענק במיליונים לרשויות המקומיות בשטחים – ושלא יהיה ספק, לא מדובר בכספים שהובטחו מראש אלא בתשלומים מעכשיו לעכשיו. אפילו שרים בכירים בממשלה הודיעו שלא שמעו על ההחלטה הזאת עד הבוקר. 

האם ייתכן שהרבנים נתנו חנופה בתמורה לכסף מהפריץ כמיטב מסורת השטייטל, או שנתניהו פינק אותם כך סתם? כי הרי כמו שמותר לקבל מתנות מ"חברים", מותר גם לתת

על המענק להתנחלויות אחרי הפגישה עם הרבנים: http://bit.ly/2BZrSjT

על פגישת נתניהו עם הרבנים: http://bit.ly/2BXxPxI